Marcus Stone

Marcus Stone
Marcus Stone
Marcus Stone
Marcus Stone
Marcus Stone
Marcus Stone
Marcus Stone
Marcus Stone

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARCUS STONE (1840 -1921) tillskriven, "Kvällen innan Bartolomeinatten" (1572), skiss i olja på duk, ca 25 x 41 cm.

Några lagningar.

513840

2018-01-17