Kandelabrar
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, jugend,1900-talets början, troligen Danmark, mässing, för tre ljus vardera, höjd ca 43
SLitag eoch skador, en kandelaber något sned, en ljushållare med skador samt en ljusmanschett sned, bucklor
513842
2018-01-31