Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, jugend,1900-talets början, troligen Danmark, mässing, för tre ljus vardera, höjd ca 43

SLitag eoch skador, en kandelaber något sned, en ljushållare med skador samt en ljusmanschett sned, bucklor

513842

2018-01-31