Dockmöbler Nolbyn

Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 8 dlr, 1900-talets första del, bestående av 3+3 stolar, soffa, skåp med tallrikshylla, dessutom medföljer omärkt hörnspis samt matta, vedkorg, diverse tillbehör

En stol saknar ett ben, smärre slitage

513844

2018-01-20