Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanérad, dekor av intarsia, hjul, gallerkant och beslag i mässing, höjd ca 76, diameter 60 cm

Bruksslitage, lacksprickor

513846

2018-01-17