Bönematta Melas 1800-tal

Bönematta Melas 1800-tal
Bönematta Melas 1800-tal
Bönematta Melas 1800-tal
Bönematta Melas 1800-tal

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BÖNEMATTA, Melas, 1800-talets första hälft, 139x119 cm

Ställvis slitage, lagningar.

513847

2018-01-17