Joseph-Félix Bouchor olja

Joseph-Félix Bouchor olja
Joseph-Félix Bouchor olja
Joseph-Félix Bouchor olja
Joseph-Félix Bouchor olja
Joseph-Félix Bouchor olja
Joseph-Félix Bouchor olja

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

JOSEPH-FÉLIX BOUCHOR (Frankrike, 1853-1937): Kloster utanför Florens, signerad J.B. Bouchor, olja på duk, 65x90 cm

513854

2018-01-20