Bordslampa Belysningstema

Bordslampa Belysningstema
Bordslampa Belysningstema
Bordslampa Belysningstema
Bordslampa Belysningstema
Bordslampa Belysningstema
Bordslampa Belysningstema

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, empirestil, 1900-talets första hälft, mässing, skaft i form av kolonn, vit glaskupa, höjd ca 47 cm

Bruksslitage, omarbetad och kompletterad

513864

2018-01-31