Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, empirestil, 1900-talets första hälft, mässing, skaft i form av kolonn, vit glaskupa, höjd ca 47 cm
Bruksslitage, omarbetad och kompletterad
513864
2018-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här