Arkivskåp 1900-tal

Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal
Arkivskåp 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, med jalusi, fanerat i ek, 10 lådor/fack, nyckel medföljer, höjd ca 132, 51 x 41 cm.

Bruksslitage, repor, 5 lådor/fack saknas

513876

2018-01-17