Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, med jalusi, fanerat i ek, 10 lådor/fack, nyckel medföljer, höjd ca 132, 51 x 41 cm.
Bruksslitage, repor, 5 lådor/fack saknas
513876
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här