Slagbord 2 stolar Englesson

Slagbord 2 stolar Englesson
Slagbord 2 stolar Englesson
Slagbord 2 stolar Englesson
Slagbord 2 stolar Englesson
Slagbord 2 stolar Englesson
Slagbord 2 stolar Englesson
Slagbord 2 stolar Englesson
Slagbord 2 stolar Englesson
Slagbord 2 stolar Englesson
Slagbord 2 stolar Englesson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ENGLESSON, "Stockholm", matgrupp, bord samt 2 stolar, grålackerat, bord med klaffar, höjd bord ca 76, 70-190x90 cm

Visst slitage, repor, ena grinden saknas

513892

2018-01-17