Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Morkulla, signerad Lars Jonsson, 132/250, färglitografi, bladmått ca 49,5x68 cm

513895

2018-01-17