Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952): Morkulla, signerad Lars Jonsson, 132/250, färglitografi, bladmått ca 49,5x68 cm
513895
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här