Santeri Salokivi oljemålning

Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

SANTERI SALOKIVI (Finland, 1866-1940): Kvällssol i skärgården, signerad och daterad S Salokivi -35, olja på duk, ca 38x46 cm

513901

2018-01-25