Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
SANTERI SALOKIVI (Finland, 1866-1940): Kvällssol i skärgården, signerad och daterad S Salokivi -35, olja på duk, ca 38x46 cm
513901
2018-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här