Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag, handtag nyckelskyltar och beslag i brons, skiva i sten, höjd 80, 89x47,5 cm
Fanérskador, nyckel saknas
513911
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här