Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag, handtag nyckelskyltar och beslag i brons, skiva i sten, höjd 80, 89x47,5 cm

Fanérskador, nyckel saknas

513911

2018-01-17