Rikard Lindström oljemålning

Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RIKARD LINDSTRÖM (1822-1943): Kustmotiv, signerad Richard Lindström, otydlig datering, olja på duk, ca 36x51 cm

513913

2018-01-17