Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 EUR
ANTOINE COYPEL
Hans krets, "Hera och Apollo"
Olja på duk 99 x 130 cm.
Uppfodrad duk. Retuscher. Fläckar. Slitage.
513915
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här