Antoine Coypel, hans krets

Antoine Coypel, hans krets
Antoine Coypel, hans krets
Antoine Coypel, hans krets
Antoine Coypel, hans krets
Antoine Coypel, hans krets
Antoine Coypel, hans krets

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 EUR

ANTOINE COYPEL
Hans krets, "Hera och Apollo"
Olja på duk 99 x 130 cm.

Uppfodrad duk. Retuscher. Fläckar. Slitage.

513915

2018-01-17