Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av fåglar, kalligrafi samt sigill, ca 112x38 cm

Fläckar

513918

2018-01-17