Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av fåglar, kalligrafi samt sigill, ca 112x38 cm
Fläckar
513918
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här