John Ostved färgserigrafi "The Hammer"

John Ostved färgserigrafi
John Ostved färgserigrafi
John Ostved färgserigrafi
John Ostved färgserigrafi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

JOHN OSTVED (född 1957): "The Hammer", föreställande Lemmy Kilmister i Motörhead, signerad J. Ostved, numrerad 1/50, färgserigrafi, 76x62 cm

Oramad

513945

2018-01-17