Catrine Näsmark oljemålning

Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CATRINE NÄSMARK (född 1970), ll Aurora, monogramsignerad och daterad 03, olja på duk, ca 120 x 120 cm

513946

2018-01-17