Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, akvarell, Kina, 1900-tal, motiv av flodlandskap, kalligrafi samt två sigill, ca 102x32 cm

Smärre fläckar

513948

2018-01-17