Rolf Adlercreutz David Bowie London 1970

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLF ADLERCREUTZ (född 1945): David Bowie London Maj 1970, pigmentbläckutskrift på bomullspapper, numrerad upplaga 1/30, 29x22 cm

Glaset med några repor

513949

2018-01-17