Scroll Kina 1960-tal

Scroll Kina 1960-tal
Scroll Kina 1960-tal
Scroll Kina 1960-tal
Scroll Kina 1960-tal

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1960-tal, motiv av figurscen i bergslandskap, kalligrafi samt sigill, ca 65x29 cm

Veck, passepartout med hål

513953

2018-01-17