Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av tiger, kalligrafi samt två sigill, ca 47x57 cm
Veck, fläckar, gulnad överkant
513955
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här