Scroll Kina

Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av tiger, kalligrafi samt två sigill, ca 47x57 cm

Veck, fläckar, gulnad överkant

513955

2018-01-17