Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi samt sigill, ca 85x50 cm
Delvis släppt från montering
513966
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här