Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi samt sigill, ca 85x50 cm

Delvis släppt från montering

513966

2018-01-17