Skomakarlampa 1900-talets början

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOMAKARLAMPA, 1900-talets början, motvikt i mässing, grön glaskupa, höj- och sänkbar, kupans diameter ca 25 cm

Kupa med nagg

513970

2018-01-26