Hjälm

Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJÄLM, svensk, m/1846 för manskap vid Livregementets dragonkår

slitage och skador

513976

2018-01-18