Piska

Piska
Piska
Piska
Piska
Piska
Piska

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PISKA, 1900-talets första hälft, skaft i silver med ciselerad dekor av stiliserat bladverk samt utsparad kartusch, läder, delvis med flätverk i växtfibrer, längd ca 67 cm

Slitage/skador, sannolikt kortad

513977

2018-01-18