Byrå NK 1970-tal

Byrå NK 1970-tal
Byrå NK 1970-tal
Byrå NK 1970-tal
Byrå NK 1970-tal
Byrå NK 1970-tal
Byrå NK 1970-tal
Byrå NK 1970-tal
Byrå NK 1970-tal
Byrå NK 1970-tal
Byrå NK 1970-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1970-tal, inköpt på Nordiska Kompaniet, vitlackerad, beslag i mässing, ca 107x46, höjd ca 70 cm, SPEGEL, ca 66,5x66,5 cm

Bruksslitage

513981

2018-01-20