Bordslampor Belysningstema

Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema
Bordslampor Belysningstema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets första hälft, metall, varav en med kupa i glas samt med möjlighet för vägghängning, höjd ca 31 resp 28 cm

Ytslitage

513985

2018-01-31