Grafiska blad 18/1900-tal

Grafiska blad 18/1900-tal
Grafiska blad 18/1900-tal
Grafiska blad 18/1900-tal
Grafiska blad 18/1900-tal
Grafiska blad 18/1900-tal
Grafiska blad 18/1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRAFISKA BLAD, ca 45 st, 18/1900-tal, konungaporträtt, modeplanscher och landskapsbilder över Sverige resp Norge, delvis handkolorerade, varierande mått, oramade

Smärre skador o fläckar

513990

2018-01-18