Skulptur alabaster "Spinario"

Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talets slut, "Törnutdragaren", alabaster, höjd 34 cm

Lagningar

513992

2018-01-18