Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, gustavianskt, 1700-talets slut, profilerade lister, räfflad rombformad dekor, 3 fasta hyllplan, med hasp, nyckel finns, senare pärlgrå bemålning, höjd ca 101, bredd 87 samt djup 58 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage

513993

2018-01-18