Christina Knall olja

Christina Knall olja
Christina Knall olja
Christina Knall olja
Christina Knall olja
Christina Knall olja
Christina Knall olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Blomsterstilleben, signerad Christina Knall, daterad 1991 atergo, ca 50x60 cm

514001

2018-01-20