Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTINA KNALL (född 1947): Blomsterstilleben, signerad Christina Knall, daterad 1991 atergo, ca 50x60 cm
514001
2018-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här