Spencer Finch akvarell
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPENCER FINCH (USA, född 1962): "Poke in the eye (left eye, inside edge, moderate pressure) 8/23/97", arkivnummer på baksidan SF007 version 1057, akvarell på papper, ca 38x57cm
PROVENIENS: Andreas Brändström Gallery, Stockholm
514002
2018-01-28