Spencer Finch akvarell

Spencer Finch akvarell
Spencer Finch akvarell
Spencer Finch akvarell
Spencer Finch akvarell
Spencer Finch akvarell
Spencer Finch akvarell

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPENCER FINCH (USA, född 1962): "Poke in the eye (left eye, inside edge, moderate pressure) 8/23/97", arkivnummer på baksidan SF007 version 1057, akvarell på papper, ca 38x57cm

PROVENIENS: Andreas Brändström Gallery, Stockholm

514002

2018-01-28