Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNNAR NYLUND, bordslampa, Rörstrand, omkring 1900-talets mitt, glaserad chamotte, höjd exkl skärm ca 31 cm
Nagg på fotringen
514003
2018-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här