Gunnar Nylund bordslampa

Gunnar Nylund bordslampa
Gunnar Nylund bordslampa
Gunnar Nylund bordslampa
Gunnar Nylund bordslampa
Gunnar Nylund bordslampa
Gunnar Nylund bordslampa
Gunnar Nylund bordslampa
Gunnar Nylund bordslampa
Gunnar Nylund bordslampa
Gunnar Nylund bordslampa

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR NYLUND, bordslampa, Rörstrand, omkring 1900-talets mitt, glaserad chamotte, höjd exkl skärm ca 31 cm

Nagg på fotringen

514003

2018-01-18