Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête", signerad Ulf Greder, 316/360, färglitografi, ca 83x75 cm