Soffbord 1900-talets mitt palisander

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, palisanderfanéer, CITES intyg nr 52412-17 medföljer, med utdragbara skivor på kortsidorna, ca 36,5 x 56 cm, höjd ca 48 cm, 147-220x59 cm

Bruksslitage, några mindre repor, fanéerresning

514005

2018-01-18