Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Place S:t Claire", signerad Ulf Greder, 282/360, färglitografi, ca 87x75 cm

514006

2018-01-18