Ingrid Nilsson olja

Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID NILSSON-OLSSON (född 1945), "Blomstergång", signerad Ingrid Nilsson Olsson, olja på duk, 50x61 cm

514009

2018-01-20