Äldre gravyrer

Äldre gravyrer
Äldre gravyrer
Äldre gravyrer
Äldre gravyrer
Äldre gravyrer
Äldre gravyrer
Äldre gravyrer
Äldre gravyrer

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE GRAVYRER, 1700/1800-tal, senare avdrag, i mapp, varierande mått

Oramade, delvis med skador

514010

2018-01-20