Ringar brosch kedjor
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
RINGAR, 4 st., 18 k guld, vikt ca 13 g, RINGAR, 5 st., 14 k guld, delvis med stenar, vikt ca 8,5 g, SKJORTKNAPPAR, 1 par, PIN, BROSCH, HÄNGEN, KEDJOR, mm, delvis guld
Skador, lagningar, en ring uppklippt
514011
2018-01-19