Ringar brosch kedjor

Ringar brosch kedjor
Ringar brosch kedjor
Ringar brosch kedjor
Ringar brosch kedjor
Ringar brosch kedjor
Ringar brosch kedjor
Ringar brosch kedjor
Ringar brosch kedjor
Ringar brosch kedjor
Ringar brosch kedjor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

RINGAR, 4 st., 18 k guld, vikt ca 13 g, RINGAR, 5 st., 14 k guld, delvis med stenar, vikt ca 8,5 g, SKJORTKNAPPAR, 1 par, PIN, BROSCH, HÄNGEN, KEDJOR, mm, delvis guld

Skador, lagningar, en ring uppklippt

514011

2018-01-19