Berta Hansson akvarell

Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTA HANSSON (1910-94), Interiör, "Sågartorp", signerad BH, akvarell, ca 13x16 cm

514012

2018-01-18