Berta Hansson akvarell

Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-94): Fjällkor Hammerdal, signerad BH, akvarell, ca 15x19 cm

514013

2018-01-18