Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Three blankets", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, ca 120x130 cm
Proveniens: Brandstrom Stockholm
514014
2018-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här