Matthew Draper oljemålning

Matthew Draper oljemålning
Matthew Draper oljemålning
Matthew Draper oljemålning
Matthew Draper oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Three blankets", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, ca 120x130 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

514014

2018-01-28