Matthew Draper, Mat on step

Matthew Draper, Mat on step
Matthew Draper, Mat on step
Matthew Draper, Mat on step
Matthew Draper, Mat on step

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Mat on step", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, 135 x 68 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

514016

2018-02-01