Berta Maria Svensson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTA MARIA SVENSSON ((1892-1963l): "Stenar vid havet", signerad samt Berta Maria Svensson, olja på duk, ca 39x39 cm

514017

2018-01-18