Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Rope net", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, 76x74 cm
Proveniens: Brandstrom Stockholm
514018
2018-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här