Matthew Draper, Rope Net

Matthew Draper, Rope Net
Matthew Draper, Rope Net
Matthew Draper, Rope Net
Matthew Draper, Rope Net

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Rope net", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, 76x74 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

514018

2018-02-04