Juliette Losq, Untitled

Juliette Losq, Untitled
Juliette Losq, Untitled
Juliette Losq, Untitled
Juliette Losq, Untitled

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

JULIETTE LOSQ (Storbritannien, född 1978): Untitled, signerad och daterad på baksidan Juliette Losq 2008, olja på duk, 140x205 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

514024

2018-01-30