Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
JULIETTE LOSQ (Storbritannien, född 1978): Untitled, signerad och daterad på baksidan Juliette Losq 2008, olja på duk, 140x205 cm
Proveniens: Brandstrom Stockholm
514024
2018-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här