Golvspegel 1900-talets mitt

Golvspegel 1900-talets mitt
Golvspegel 1900-talets mitt
Golvspegel 1900-talets mitt
Golvspegel 1900-talets mitt
Golvspegel 1900-talets mitt
Golvspegel 1900-talets mitt
Golvspegel 1900-talets mitt
Golvspegel 1900-talets mitt
Golvspegel 1900-talets mitt
Golvspegel 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVSPEGEL, 1900-talets mitt, mässing och trä, stenskiva, oval spegel, höjd ca 180, 62x44 cm

Slitage

514025

2018-01-18