Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKARABORGS MÖBELINDUSTRI AB, serveringsvagn, ek, 1900-tal, Tibro, låda i sarg, klaff, etikettmärkt i låda, höjd ca 70, 86 (total 124) x51 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

514027

2018-01-18